На Рівненщині затримали поляка-нелегала, який роками ховався від банків у селах

Набрав кредитів на великі суми

39-річного громадянина Польщі затримали поліцейські на Рівненщині. Чоловік не мав при собі жодних документів. Виявилось, що він вже три роки нелегально перебуває на території України.

Він проживав з 2018 року на Волині та Рівненщині без будь-яких документів та постійного місця реєстрації, - повідомляє Державна міграційна служба.

Чоловік жив у маленьких селах, допомагав мешканцям по господарству, а за це отримував їжу або незначні кошти на проживання. Так він протягнув три роки. 

 

Виявилося, що цей чоловік покинув територію Польщі близько десяти років тому через великі борги перед банками. З того часу він переховується у різних країнах.

Іноземця вже неодноразово притягували до адмінвідповідальності через порушення правил перебування в Україні. Він мав примусово повернутися в Польщу до 7 лютого, але чоловік проігнорував рішення міграційної служби й далі переховувався від правоохоронців, повідомляє РАДІО ТРЕК.

Поки що поляк перебуває у пункті тимчасового перебування іноземців на Волині. Згодом прийматимуть рішення про його примусовий виїзд з країни.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень