Росіянин напав на поляка через українську мову (ФОТО/ВІДЕО)

Просив гроші на квиток до Москви

Про інцидент у Львові розповів польський юрист Tomasz Baart.

Томаш Баарт, фото зі сторінки у Facebook

Своє відеозвернення він назвав Російська наглість у Львові.

Чоловік повідомив, що у центрі Львова до нього підійшов молодик років тридцяти і почав російською просити гроші на квиток до Москви.

Коли польський громадянин українською порадив йому звернутися до консульської установи РФ, росіянин накинувся на іноземця, заявляючи, що «он должен знать рускій».

Томаш Баарт перейшов на польську та сказав, що він поляк і може говорити двома мовами – рідною та українською, бо перебуває в Україні.

Поляк обурився:

Уявімо, що якби до мене у Польщі підійшов німець і почав вимагати говорити німецькою, бо він великий німець. Та це не припустимо. Так само і той росіянин. Росіяни мають розуміти, де вони перебувають.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень