ON-LINE

Польську пам'ятку архітектури в Рівному хочуть пофарбувати в синій колір (ФОТО)

середа, 13 лютого 2019
Та замінити дах

Історичну будівлю на вулиці Сагайдачного, 1 хочуть реконструювати. Згідно з проектом, споруду червоного кольору поблизу драмтеатру мають перефарбувати в синій колір, встановити вищий дах, зробити верхню та нижню терасу, а також великі вікна на третьому поверсі.

Проект, розроблений фірмою «Спецрембуд», розглядали на містобудівній раді. Окрім вищезгаданих нововведень, головний архітектор підприємства Володимир Фомін розповів, що біля офісної будівлі власник хоче встановити танцювальний майданчик:

З’явилася така ідея, аби в цьому місці зробити танцювальний майданчик. В нас в місті є багато талановитих людей, танцювальних творчих колективів. Замовник погоджується з тим, аби за свої гроші встановити такий майданчик, аби усі охочі могли там займатися.  

Однак містобудівна рада відправила проект на доопрацювання. Присутнім не сподобалося те, що згідно з розробками архітекторів, споруда втратить історичний вигляд. Тож власника просили не змінювати дах і колір будівлі. Тож свої напрацювання щодо офісного приміщення на вулиці Сагайдачного, 1 «Спецрембуд» покажуть на наступному засіданні містобудівної ради.  

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Папуга

    Сьогодні в районі села Біла Криниця зник ручний папуга сірого кольору з червоним хвостом,...
  • Втрачено сумку та гаманець з документами

    Напередодні ввечері з автомобіля, що стояв біля приймального відділення дитячої лікарні на...
  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного