Половина Рівненщини потрапила у «червону зону»

Решта - у помаранчевій

Сьогодні відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Слідом за Києвом відповідні зміни ухвалили й обласна влада Рівненщини, повідомляє Рівненська ОДА.

Так, з понеділка, 9 листопада, почне діяти нове епідемічне зонування. Десять територіальних одиниць Рівненщини потрапляють до «червоної» зони.

Це міста Рівне та Острог, а також Демидівський, Зарічненський, Здолбунівський, Костопільський, Млинівський, Острозький, Рівненський та Сарненський райони.

На решті, теж десяти, територіях встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

На віднесених до «червоної» зони територіях працюватиме транспорт, ринки та торгові центри. Їхню роботу посилено контролюватимуть. Зокрема, щодня стежитиме поліція та Держпродспоживслужба.

Керівникам ринків доручено вжити додаткових протиепідемічних заходів: вони мають відновити температурний скринінг на території, стежити за дотриманням норм щодо перебування на 20 квадратах не більше однієї особи, розмежувати окремі «вхід» та «вихід» для відвідувачів, обладнати місця торгівлі захисними екранами.

Також температурний скринінг, обмеження щодо кількості відвідувачів та розмежування «входу» та «виходу» стосується і торговельних закладів із площею понад 400 квадратів.

Дозволена робота закладів освіти. Рішення про перехід на дистанційну форму навчання вирішуватиме місцева влада та керівники освітніх закладів.

Під забороною у «червоній» зоні залишатиметься діяльність у сфері культури, зокрема, робота театрів та інші розважальні заходи.

Також діятиме заборона на відвідування соціальних та реабілітаційних закладів, крім тих, що надають послуги екстрено, центрів бездомних, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень