Поліська митниця виявила понад 600 фактів порушень митних правил

Від початку цього року

Поліська митниця Держмитслужби повідомляє, що в результаті проведеної роботи у 2020 році до правоохоронних органів направили 81 повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки злочину.

Щодо адміністративних правопорушень, то протягом року порушили 603 справи, вартість предметів порушення в яких склала майже 70 млн грн.

 

У 107 справах про порушення митних правил проведено тимчасове вилучення предметів правопорушення, вартість яких склала майже 48 млн грн.

Водночас здійснюються спільні з правоохоронними органами заходи щодо недопущення незаконного вивезення лісоматеріалів. Протягом 2020 року складено 8 протоколів про порушення митних правил, за якими вилучено 161 кубометр лісопродукції на загальну суму майже 2 млн грн.

До слова, в умовах карантинних обмежень співробітники Поліської митниці виконують покладені на них обов’язки у повному обсязі.

За матеріалами Поліської митниці Держмитслужби

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень