«Полесье-2019»: прикордонні райони Рівненщини моніторитиме авіація

Білорусь та Україна проведуть спецоперацію

З травня по вересень на українсько-білоруському кордоні проведуть спільну прикордонну спецоперацію прикордонники України та Білорусі. Заходи під назвою «Полесье-2019» відбуватимуться, зокрема, й на території Рівненщини. Про це повідомляє «УНН».

У прикордонних районах 5 областей України - Чернігівській, Київській, Житомирській, Рівненській та Волинській та 2 областях Республіки Білорусь  - Брестській та Гомельській працюватимуть прикордонні відомства та правоохоронні органи обох держав. Метою заходів є:

  • припинення контрабандної та іншої протиправної діяльності на державному кордоні;
  •  підтримання режиму державного кордону, прикордонного режиму та режиму в пунктах пропуску;
  • проведення оперативно-розшукових, профілактичних, режимних та інших заходів з виявлення, попередження та припинення протиправної діяльності на державному кордоні та прикордонних територіях;
  •  удосконалення взаємодії та обміну інформацією між прикордонними відомствами;

Прикордонні райони та лінії кордону моніторитиме авіація з повітря, а також патрулюватимуть річки.

Зазначимо, що 1 березня в Білорусі відбулась робоча зустріч заступників головних прикордонних Уповноважених України та Республіки Білорусь, де колеги обговорили можливість проведення спільної спецоперації для підвищення ефективності охорони українсько-білоруського державного кордону.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень