«Полесье-2019»: прикордонні райони Рівненщини моніторитиме авіація

Білорусь та Україна проведуть спецоперацію

З травня по вересень на українсько-білоруському кордоні проведуть спільну прикордонну спецоперацію прикордонники України та Білорусі. Заходи під назвою «Полесье-2019» відбуватимуться, зокрема, й на території Рівненщини. Про це повідомляє «УНН».

У прикордонних районах 5 областей України - Чернігівській, Київській, Житомирській, Рівненській та Волинській та 2 областях Республіки Білорусь  - Брестській та Гомельській працюватимуть прикордонні відомства та правоохоронні органи обох держав. Метою заходів є:

  • припинення контрабандної та іншої протиправної діяльності на державному кордоні;
  •  підтримання режиму державного кордону, прикордонного режиму та режиму в пунктах пропуску;
  • проведення оперативно-розшукових, профілактичних, режимних та інших заходів з виявлення, попередження та припинення протиправної діяльності на державному кордоні та прикордонних територіях;
  •  удосконалення взаємодії та обміну інформацією між прикордонними відомствами;

Прикордонні райони та лінії кордону моніторитиме авіація з повітря, а також патрулюватимуть річки.

Зазначимо, що 1 березня в Білорусі відбулась робоча зустріч заступників головних прикордонних Уповноважених України та Республіки Білорусь, де колеги обговорили можливість проведення спільної спецоперації для підвищення ефективності охорони українсько-білоруського державного кордону.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень