Лісівники на Рівненщині розчищатимуть кордон з Білоруссю

Втім, межі кордону між державами не видно

Днями у Рівному побував заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар. Він провів нараду, де крім рівненських лісівників були присутні і керівники з Чернігівського, Волинського, Житомирського обласних управлінь лісового та мисливського господарства.

Це ті області, які мають кордон з Білоруссю. Тож лісівники цих регіонів мають виконати роботи з очищення від дерев і чагарників смуги кріплення кордону.

Головним чином роботу лісівників ускладнює відсутність позначеної на місцевості лінії кордону з Республікою Білорусь. ВідтакТож їм складно визначити межі кордону між двома країнами.

Законодавчого врегулювання потребуватимуть проведення таких робіт на території Рівненського природного заповідника та Поліського природного заповідника (Житомирська область), які межують з Білоруссю.

За словами Володимира Бондара, для врегулювання проблемних питань щодо очищення смуги кріплення державного кордону, Держлісагентство звертатиметься до органів державної влади для внесення змін до чинного законодавства.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень