Покладіть у холодильник: чого ви не знали про презервативи

Цікаві факти про найпопулярніший метод контрацепції

13 лютого – Міжнародний День презерватива.

Цікаво, що його відзначають у переддень Дня всіх закоханих. Своєрідне нагадування про те, що кохання - це, звісно, добре, але й про безпеку забувати не треба

Ця дата увійшла у календарі у 2007 році. У цей день проводять просвітницькі заходи щодо безпечного сексу та профілактики інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Найуніверсальніший виріб, що підходить всім

Не існує медичної причини, за якою хтось не може використовувати презервативи. Є варіанти навіть для людей з алергією на латекс – зроблені з поліуретану і поліізопрену.

На початку історії презервативи робили з підручних засобів

За легендою, цар Мінос з Криту потрапив під прокляття, через яке у його спермі були змії та скорпіони. Тож, щоб захистити свою партнерку, Мінос зробив презерватив із козлячого сечового міхура.

Найпопулярніший метод контрацепції
Найпопулярніший метод контрацепції

Перші презервативи з’явилися в Стародавньому Єгипті та Римі. Їх робили з тканини, тонкої шкіри, кишок і сечових міхурів тварин. 

Японці використовували два види презервативів: один – з тонкої вичиненої шкіри, а інший – з внутрішньої плівки панцира черепахи. В Європі застосовувалися все ті ж бичачі і риб’ячі міхури, стінки кишок овець і шкіряні мішечки.

 

Перші презервативи з гуми з'явились у 1855 році

І спочатку вони були багаторазові

У часи великої депресії саме це зіграло вирішальну роль у його популярності. Пізніше довели, що кондоми повинні бути одноразовими і їх почали робити з латексу. 

Правила експлуатації

Важливо пам’ятати, що презервативи мають термін придатності. Коли він закінчується, вони стають пористими, схильними до розриву і, звісно, небезпечними.

Схема правильного одягання презерватива
Схема правильного одягання презерватива

Необхідно також дотримуватися умов зберігання, не носити кондоми в гаманці чи кишені з ключами. 

Поклади в холодильник!

Презервативи найкраще зберігати в холодильнику. Адже різні умови навколишнього середовища, сонячне світло або стрибки температури можуть відзначитись на якості виробу. Якість 100% зберігається, якщо тримати їх в прохолодному та темному місці.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень