На скільки подорожчають обіди у школах Рівного: плата за здоров'я дітей

У меню тепер більше овочів і фруктів

У школах Рівного зміниться вартість харчування учнів. Це пов’язано зі змінами до шкільного меню, які діють з 1 січня 2022 року.

Орієнтовно ця цифра становитиме 39 гривень для однієї дитини на день (нині обід у шкільній їдальні вартує в межах 25 грн). У місцевому бюджеті на харчування дітей пільгових категорій на цей рік передбачено 18 млн. 181 тис. 178 грн. – розповів начальник управління освіти міста Богдан Турович, повідомляється на сайті міськради.

Чиновник пояснює, що для приготування страв тепер використовуватимуть додаткові продукти – більше овочів, фруктів, зелені тощо.

На початку нового календарного року проводяться тендери, на яких визначать підприємців, котрі забезпечуватимуть харчування школярів. Після підписання угод, будуть застосовані нові норми в меню. Тоді ж зміниться й вартість шкільного обіду.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень