На скільки подорожчають обіди у школах Рівного: плата за здоров'я дітей

У меню тепер більше овочів і фруктів

У школах Рівного зміниться вартість харчування учнів. Це пов’язано зі змінами до шкільного меню, які діють з 1 січня 2022 року.

Орієнтовно ця цифра становитиме 39 гривень для однієї дитини на день (нині обід у шкільній їдальні вартує в межах 25 грн). У місцевому бюджеті на харчування дітей пільгових категорій на цей рік передбачено 18 млн. 181 тис. 178 грн. – розповів начальник управління освіти міста Богдан Турович, повідомляється на сайті міськради.

Чиновник пояснює, що для приготування страв тепер використовуватимуть додаткові продукти – більше овочів, фруктів, зелені тощо.

На початку нового календарного року проводяться тендери, на яких визначать підприємців, котрі забезпечуватимуть харчування школярів. Після підписання угод, будуть застосовані нові норми в меню. Тоді ж зміниться й вартість шкільного обіду.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень