Податки - одні для всіх. Що зміниться для ФОПів з Квасилова та Рівного

Вже з новго року

Рішення про уніфіковані ставки місцевих податків і зборів для територіальної громади ухвалили на сесії Рівнеради.

Йдеться про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

 

Також депутати врегулювали питання встановлення податку на майно в частині плати за землю, встановили суму туристичного збору та проголосували так званий транспортний податок.

Уніфікація ставок лише покращить ведення бізнесу квасилівським підприємцям, запевнив начальник міського управління  бюджету та фінансів Віктор Шульга:

 - По деяких видах податків внесли і прийняли додаткові пропозиції і врегульовані пільги, по тих податках,, де пільг не було. Наприклад по податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.

 

Бізнес після уніфікації не постраждає, умови навіть дещо пом’якшені у порівнянні із тими, які раніше голосували у Рівнераді.

 

У Квасилові були свої податки, тепер будуть єдині ставки для всіх фізичних-осіб підприємців. Усі цифри найближчими днями оприлюднять у рішеннях Рівненської міської ради на сайті.

Згадані рішення та запроваджені ставки податків почнуть діяти на території Рівного та Квасилова з 1 січня 2022 року.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень