Чи варто робити подарунки до Дня вчителя? На Рівненщині розгорілася дискусія (ФОТО)

Батьки скаржаться на побори і називають цю традицію «совком»

Фото з РБК-Україна

Чи допустимо збирати серед батьків по 150-200 грн. на подарунки педагогам до Дня вчителя? Чи варто все ж обмежуватися -- букетами?

Тему збору коштів з батьків на подарунки на День вчителя порушив у соцмережі Фейсбук житель Дубна Володимир Котяш:

Володимир Дубно 4 д.  · Здавалося, що хоча би війна мала б змінити світогляд українців, дубенчан зокрема, але де там... Знову ті ж самі збори коштів по школах.

 

Поки одні воюють, розраховуючи на кращі зміни в Україні, інші волонтерять, теж чекаючи кращої долі, то тут, в тилу, батьки продовжують відроджувати традиції стадного збору коштів для вчителів по 150 грн на день Вчителя.

 

Мова про дубенський ліцей №5.

Такого за "совка" не було?

Володимир через ці збори коштів назвав батьків «стадом» і додав:

- Яких ви змін хочете, якого миру, якого європейського життя?

 

Пані й панове-педагоги, чому ви не працюєте із тими батьками, котрі сумують за совковими традиціями, а решта батьків - чому ви поводитеся, як покірне стадо, де ваша життєва позиція?

 

Журналісту Радіо Трек Володимир Котяш розповів, що про цей збір коштів у ліцеї №5 Дубна йому стало відомо від мами, дитина якої навчається у цьому закладі:

- Ця мама мені зателефонувала. Я її знаю. Її інформація достовірна.

 

До мене звертаються анонімно батьки з 2015 року - відтоді, як мені обридли побори у школі і я почав цю проблему озвучувати.

 

Анонімно скаржаться, бо бояться, що дитину будуть травити у школі. Адже є вчителі нормальні, а є такі, що травлять. Тому батьки погоджуються краще здати гроші, хоча з цим незгодні.

 

Це загальна ситуація по Україні. У групі «Батьки SOS» про це пишуть.    

За радянських часів педагогам на День вчителя дарували переважно лише квіти?

За словами Володимира Котяша, він нікому ні на що у школі своїх дітей не складається.

- Якщо я хочу комусь щось подарувати - то дарую і мені для цього не треба згода колективу.

 

У класі, де навчається моя дитина, таких поборів нема. Бо я довів свою позицію щодо цього адміністрації школи і батькам. І моїх дітей через це ніхто не травив і не травить.

 

Взагалі, на мою думку, такі подарунки - це приниження вчителя. Адже він - самодостатня людина, яка може сама собі купити те, що хоче. І я б на місці вчителя не брав цих подарунків. Бо чому після закінчення школи йому подарунків вже не роблять?  

Петро Миколайович Коржевський

ЩО СКАЖЕ КОРЖЕВСЬКИЙ?

Ми звернулися телефоном за коментарем з цього приводу до начальника облуправління освіти Петра Коржевського. Але він не відповів.

А у пресслужбі Рівненської ОДА повідомили, що очільник освіти області зараз на нараді. Тож чекаємо на його коментар пізніше.

Також будемо раді почути думку з приводу подарунків вчителям до професійного свята від самих учителів.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень