Починається реєстрація на пробне ЗНО-2021. Терміни і вартість

Це важлива складова у підготовці до основного тестування

У вівторок, 5 січня, стартує реєстрація на пробне ЗНО. Вона триватиме два тижні – до 19 січня 2021 року.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводять з метою ознайомлення усіх охочих із процедурою тестування, структурою та змістом тестового зошита. Це важлива складова підготовки до основної сесії ЗНО, наголошують у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти (ЛРЦОЯО).

Усім зареєстрованим учасникам дадуть можливість завантажити тестові зошити, пройти тестування вдома, отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу та оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Саме пробне ЗНО у 2021 році відбудеться 10 квітня, а кожен учасник зможе скласти тест із одного навчального предмета: українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька мови.

 

Зауважимо, що пробне ЗНО – це платна послуга. На Рівненщині, Волині та Львівщині вартість складатиме 240 грн. Стільки ж платитимуть і учасники у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях.

Зареєструватися на сайті ЛРЦОЯО для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні зможуть особи, які бажають його пройти на території Волинської, Львівської або Рівненської областей.

Для учасників створять спеціальні інформаційні сторінки, на яких після 25 березня розміщуватиметься інформація про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати проходження тестування (до 16 квітня).

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень