Почалася прихована мобілізація: відомо, кого рф збирається кинути в Україну цього разу

Плани — на 60 тисяч тіл

рашка почала приховану мобілізацію і збирається залучити до війни проти України ще близько 60 000 штук людського ресурсу. Підрозділи збираються укомплектувати застарілою технікою, яку не використовували десятиліттями. Для цього її знімуть з тривалого зберігання, в окремих випадках йдеться про 30 років, повідомляє Генштаб ЗСУ.

За даними Генштабу, військово-політичне керівництво рф-ії розпочало заходи прихованої мобілізації резервістів, з метою приведення військових частин до штатів воєнного часу.

Перевагу надають особам, що вже мають бойовий досвід. При цьому мобілізовують рядовий, сержантський та офіцерський склад.

 

рф приховано мобілізує мешканців окремих регіонів: Краснодарський край, Пермський край, республіки Дагестан, Інгушетія, Калмикія.

У Генштабі наголошують, що основним мотиваційним чинником для резервістів залишається матеріальне заохочення.

Окремо варто зауважити, що російське населення теж переконане, що учасники війни з Україною можуть покращити своє матеріальне становище за рахунок так званих «трофеїв», тобто банального грабежу і мародерства.

Нагадаємо, що вивозять з України награбоване ці покидьки цілими вантажівками. Частину «пруть» додому — сім’ї, решту — розпродають на блошиному ринку в білорусі, який створили спеціально під нинішню ситуацію.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень