Побільшало регіонів, де не працюють облгази? «Нафтогаз» попередив окремі міста про зміни

Принаймні таке випливає з повідомлення компанії, щодо відображення показників лічильників

Ми уже повідомляли, що два міста-мільйонники вже не користуються послугами облгазів, а передають показники «Нафтогазу». Розподілом газу там опікується дочірнє підприємство «Нафтогазу» - Газорозподільчі системи.

З 9 березня список таких міст розширився. Це клієнти «Дніпрогазу», «Донецькоблгазу», «Харківгазу», «Херсонгазу» та «Кіровоградгазу».

 

Із 9 березня і надалі для цих споживачів показання газового лічильника відображатимуться в особистому кабінеті my.gas.ua.

Водночас в Нафтогазі заспокоюють українців, що всі показання лічильника, які споживачі вже передали через голосове меню, чатботи, контакт-центри чи інші сервіси, будуть доступні на сайті Нафтогазу.

Також в компанії пояснили, що показники лічильника можна переглянути в особистому кабінеті одразу після формування рахунків за попередній місяць.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень