Платники стали свідомими? Рівненщина перерахувала понад 5,7 мільярда податків за перше півріччя

Це на понад мільярд більше ніж рік тому

Як зазначили в Головному управління ДПС у Рівненській області, за шість місяців  2021 року загальна сума платежів, перерахованих до зведеного бюджету платниками податків Рівненщини, склала понад 5 млрд 717  мільйонів гривень. За словами начальника податкової служби області Віталія Чуя, торішній показник січня-червня  перевищено на 1 242,3 мільйона гривень.

Із загальної суми до держбюджету впродовж цього часу надійшло  2 млрд 545 млн грн  податкових платежів, що більше як за аналогічний період минулого року на 641 млн гривень.

 

Місцеві скарбниці отримали 3 млрд 172 млн грн, що перевищує торішні  надходження на 601,3 мільйона гривень.

Підсумовуючи, Віталій Чуй наголосив, що сьогодні стабільності у виконанні прогнозованих показників, та ще й з приростом, вдається досягати насамперед завдяки свідомому ставленню платників податків краю до сплати податків, підвищення рівня зарплат, а також посилення заходів із легалізації доходів та детінізації економіки.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень