Шмигаль попереджає: підвищать податки! Але не усім

Малий та середній бізнес не чіпатимуть

Денис Шмигаль. Фото з відкритих джерел

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив про те, що податки підвищать для великого бізнесу з високим показником рентабельності. Загальнодержавні податки підвищувати не планують - ті, що платить кожен громадянин або кожне підприємство. Про перегляд окремих акцизів, екологічних платежів та зборів зараз Мінфін проводить консультації та розрахунки.

Глава уряду зазначив, що можливі зміни в оподаткуванні не стосуватимуться фізосіб, малого та середнього бізнесу, - повідомляє УНІАН.

Ітиметься про можливі зміни, щоб наповнити бюджет, змінити ситуацію в медицині, освіті та інших соціальних напрямках. Це справді стосуватиметься окремих напрямків, що мають високу маржинальність (показник рентабельності) і мають платити більше, - сказав прем'єр. 

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень