На Рівненщині порахували перших гривневих мільйонерів

Хто задекларував свої доходи за 2020 рік

На Рівненщині зареєстрували 14 гривневих мільйонерів. Вони задекларували 45,6 млн грн.

Сьогодні кампанія декларування доходів триває, й понад 4 тисячі мешканців краю уже відвітували про статки отримані впродовж 2020 року. Загальний задекларований дохід наразі становить понад пів мільярда гривень.

Найчастіше краяни декларували доходи, отримані від спадщини, продажу та оренди майна, обробітку землі, продажу сільськогосподарської продукції, - пояснює заступник начальника ГУ ДПС у Рівненькій області Надія Друзюк.

З задекларованого доходу до сплати визначено податкові зобов’язання на суму 9,6 млн грн.

Крім того, 1208 громадян задекларували право на податкову знижку задля повернення частини податку на доходи фізичних осіб, утриманого із заробітної плати. Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена такими платниками до повернення  – 3,8 млн гривень.

Надія Друзюк зауважує, що для тих громадян, хто має задекларувати неоподатковані доходи, термін подання декларації – до 1 травня. А ті громадяни, хто мають бажання скористатись податковою знижкою, декларацію можуть подати протягом року – до 31 грудня включно.

Радіо ТРЕК у Telegram і Viber: 063-73-4-106-4

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень