Півсотні німців подарували рівненській музичній школі п'ять гітар і акордеон

Обіцяють ще подарувати

Колектив та учні Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М. В. Лисенка матимуть змогу користуватися новими музичними інструментами з Німеччини.

Німецька делегація у складі 46 чоловік на чолі з паном Вальтером Манцом відвідала музичну школу №1 у Рівному. Про це пишуть на сайті Рівненської міської ради.

Проект, започаткований Міністерством культури Німеччини "Кожній дитині – по музичному інструменту" та підтриманий ГО "Німецький дім" (керівник Тетяна Кухарець, Рівне), діє. Цьогоріч музичній школі подарували п'ять гітар, акордеон та інші інструменти.

Цікаво, що акордеон подарував відомий піаніст з Лейпцігу (Німеччина) пан Ервін Нерлінг, який має волинське коріння та особливий інтерес до України.

На знак подяки учні музичної школи влаштували гостям концерт. У складі делегації був відомий музикант Уве Ботхе. До Різдва гості з Німеччини пообіцяли привезти ще п’ять акордеонів, декілька гітар та фортепіано.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень