«Умови - жах, порції - дуже манюсенькі»: дівчинка, яку рятували всією Рівненщиною - у санаторії

Бабуся повезла її на оздоровлення на Азовське море

У семирічної Валі Михайлової з Рівненщини (на фото вгорі) - рідкісне захворювання: папіломатоз гортані.

У дівчинки в гортані постійно наростають папіломи. Через це вона задихається, говорить пошепки. Дівчинка перенесла вже 74 операції. 

Бабуся Валентина Мирон виховує внучку сама. І живуть вони на дитячу пенсію. 

Нещодавно дівчинці вперше за її життя надали безплатну путівку на оздоровлення - у дитячий санаторій "Бердянськ", що в місті Бердянськ Запорізької області. Бабуся не могла оплатити путівку вартістю 3720 гривень на 10 днів для себе, щоб поїхати з внучкою. Також у родини не було грошей на дорогу. Тож кошти збирали, як і досі на операції дівчинці, всім миром. 

Врешті, бабуся з внучкою до Бердянська на оздоровлення таки поїхали. Враженнями від санаторію бабуся внучки поділилася у соцмережі Фейсбук. Також вона попросила допомогти їм з внучкою коштами на зворотню дорогу.  

Валентина Мирон‎ до ДОПОМОЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ВНУЧКУ!!! 13 год · Друзі, перш за все, сердечно дякую за вашу підтримку. Доїхали в санаторій важко, з пересадками, було погано, навіть поливала водою малечу.

 

Але вже на місці. І хоча втомлена, але дуже щаслива. Вперше у житті Валюша побачила море і щось нове для себе. Бо, крім лікарень, ми нічого і не бачили. Почали ходити на процедури, хоча їх і мало. Але повітря і море - це для малечі найбільш життєво необхідне.

 

Умови, скажу - жах!!! Харчування - не погане, але дуже манюсенькі порції.

 

Назад на дорогу коштів не вистачає, тому прошу вашої підтримки. СПАСИ ГОСПОДИ!!!

Усі, хто хочуть допомогти маленькій Валі, можуть переказувати кошти на

 

картку ПриватБанку: 4149 4978 6983 2537

на ім`я Мирон Валентини Миколаївни.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень