Півсотні кондукторів шукають у Рівному через грип та ГРВІ

Працівники захворіли, їх немає кому замінити

П’ятдесят кондукторів на середню зарплату майже сім тисяч гривень шукають у рівненські тролейбуси. Про це сайт Радіо Трек писав у публікації Кондукторів у тролейбуси на зарплату майже 7 000 шукають у Рівному

Таку кількість вакансій у комунальному підприємстві «Рівнеелектроавтотранс» пояснюють тим, що багато працівників нині хворіють на сезонні грип та ГРВІ, і їм не вистачає заміни, говорить старший інспектор з кадрів Марія Чубай:

- Оскільки зараз багато хворіють, написали ту кількість вакансій, скільки нам необхідно. А скільки прийде – це вже зовсім інша справа. Якщо в нас є звільнення, то це одиничні випадки. Більше впливає нинішня ситуація із захворюванням, бо це ж постійні контакти з людьми і водіїв, і кондукторів. Так що це більше впливає. Звільняється мало.

На роботу кондуктора приймають громадян, які досягли 18-річного віку, достатньо середньої освіти. Досвід роботи не вимагають. Особисті якості: відповідальність, комунікабельність, витримка, акуратність.

Завдання та обов’язки:

- обслуговувати пасажирів, проводити прийом плати за проїзд і видачу квитків, що підтверджують факт оплати;

- надавати пасажирам довідки з питань роботи міського електротранспорту і оплати за проїзд.

Підприємство забезпечує офіційне працевлаштування, доставку на роботу і з роботи транспортом підприємства, обов'язкове страхування від нещасного випадку на транспорті, додаткову відпустку. 

Середня заробітна плата – 6 900 грн. Тобто, зарплата може бути більшою, може бути й меншою – усе залежить від відпрацьованих годин. Однак за хорошу роботу обіцяють заохочувальні премії.

З питань працевлаштування звертайтеся у відділ кадрів «Рівнеелектроавтотранс» за номером телефону 63-69-57, або за адресою м. Рівне, вул. Данила Галицького, 23.  

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень