Півсотні кондукторів шукають у Рівному через грип та ГРВІ

Працівники захворіли, їх немає кому замінити

П’ятдесят кондукторів на середню зарплату майже сім тисяч гривень шукають у рівненські тролейбуси. Про це сайт Радіо Трек писав у публікації Кондукторів у тролейбуси на зарплату майже 7 000 шукають у Рівному

Таку кількість вакансій у комунальному підприємстві «Рівнеелектроавтотранс» пояснюють тим, що багато працівників нині хворіють на сезонні грип та ГРВІ, і їм не вистачає заміни, говорить старший інспектор з кадрів Марія Чубай:

- Оскільки зараз багато хворіють, написали ту кількість вакансій, скільки нам необхідно. А скільки прийде – це вже зовсім інша справа. Якщо в нас є звільнення, то це одиничні випадки. Більше впливає нинішня ситуація із захворюванням, бо це ж постійні контакти з людьми і водіїв, і кондукторів. Так що це більше впливає. Звільняється мало.

На роботу кондуктора приймають громадян, які досягли 18-річного віку, достатньо середньої освіти. Досвід роботи не вимагають. Особисті якості: відповідальність, комунікабельність, витримка, акуратність.

Завдання та обов’язки:

- обслуговувати пасажирів, проводити прийом плати за проїзд і видачу квитків, що підтверджують факт оплати;

- надавати пасажирам довідки з питань роботи міського електротранспорту і оплати за проїзд.

Підприємство забезпечує офіційне працевлаштування, доставку на роботу і з роботи транспортом підприємства, обов'язкове страхування від нещасного випадку на транспорті, додаткову відпустку. 

Середня заробітна плата – 6 900 грн. Тобто, зарплата може бути більшою, може бути й меншою – усе залежить від відпрацьованих годин. Однак за хорошу роботу обіцяють заохочувальні премії.

З питань працевлаштування звертайтеся у відділ кадрів «Рівнеелектроавтотранс» за номером телефону 63-69-57, або за адресою м. Рівне, вул. Данила Галицького, 23.  

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень