ON-LINE

Понад 26 тисяч жителів Рівненщини працевлаштували обласні служби зайнятості

середа, 24 жовтня 2018
З початку року

У 2018 році послугами служби зайнятості Рівненщини скористалися 29,7 тис. безробітних громадян.

За 9 місяців цього року за сприяння служби зайнятості області роботу отримали 26,6 тис. осіб. При цьому 67% з них працевлаштували ще до набуття ними статусу безробітного. 

 

Крім того, за направленням служби зайнятості працевлаштували 6,4 тис. осіб, які мали додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, у т.ч. й 354 особи з інвалідністю.

На нові робочі місця, зі здійсненням компенсації витрат роботодавцю у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соцстрахування, працевлаштували 537 безробітних громадян, у т.ч. 276 осіб із числа недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці.

За направленням держслужби зайнятості професійне навчання пройшли 6 100 безробітних. А в громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 3 800 осіб.

До слова, 6,8 тис. роботодавців проінформували центри зайнятості області про наявність 32,7 тис. вакансій. При цьому обласна служба зайнятості укомплектувала майже 80% вакансій.

Станом на 1 жовтня кількість зареєстрованих безробітних у центрах зайнятості області становила 12 тис. осіб, з яких: 55% – жінки, 34% - молодь у віці до 35 років, 54% – особи, які проживають у сільській місцевості

На початок жовтня 9,5 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю, середній розмір якої у вересні 2018 року становив 1995 грн.

За словами директора Рівненського обласного центру зайнятості Івана Ткачука, завдяки зростанню кількості вакансій, знизився дисбаланс між попитом та пропозицією на ринку праці.

За матеріалами прес-служби Рівненського обласного центру зайнятості

Наші новини у Telegram 

Богдана Карц Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного