Півсотні вояків уже здали кров для дітей

В Рівненській обласній станції переливання крові стартувала довготривала акція з добровільної здачі крові для дітей із захворюваннями онкогематології

Одними із перших, хто радо відгукнувся прийти на допомогу малечі стали військовослужбовці Збройних Сил України.

Упродовж декількох днів стали донорами майже півсотні військовослужбовців Збройних Сил України. Як зазначила голова правління благодійного фонду «Скарбниця Надії» Юлія Кутик, з військовими дуже приємно мати справу. Вони насправді є ідеальними донорами, адже кожен, хто прийшов сюди має добрий стан здоров’я та активно займається спортом.

В свою чергу начальник військово-медичної служби управління оперативного командування «Захід» підполковник медичної служби Галина Петрикова розповіла, що для бійців донорство справа не нова, адже під час активних бойових дій врятувати бойового побратима, який отримав поранення, є справою честі. Вона зазначила, що були випадки, коли заради життя пацієнта в погонах українським військовим доводилося бути донорами під час прямого переливання крові в польових умовах.

В акції з добровільної здачі крові для хворих дітей взяли участь і строковики. Один із них - солдат Владислав Ігнатенко, який вперше добровільно пожертвував кров у свій 22-й день народження.

Протягом найближчого часу до обласної станції переливання крові планується візит ще кількох десятків військовослужбовців Збройних Сил України, які проходять службу у військових частинах Рівненського гарнізону.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень