У Рівному відбувся форум Центру допомоги учасникам АТО та їх родинам

Говорили про напрацювання та плани на майбутнє

Участь у заході взяли представники підрозділів Рівненської ОДА, соціальних служб та центру зайнятості, а також радники Центру АТО з районів. Обговорили проблеми, зокрема відсутність фонду фінансування учасників АТО та відсутність безкоштовного лікування, яке передбачене законодавством за наказом Президента України. Крім того, вирішили, що важливим завданням для Центру допомоги учасникам АТО має стати і створення реєстру пільг. Говорить військовий комісар Рівненської області Михайло Твердохліб:

Крім того, під час форуму його учасники підсумували роботу Центру в минулому році, а також обговорили подальші плани з реабілітації, соціально-психологічної та професійної адаптації воїнів. Нагадаємо, Центр допомоги учасникам АТО запрацював у жовтні 2015-го року. Аби максимально швидко вирішити проблеми тих, хто побував на війні, на Рівненщині об’єдналися волонтери, громадськість та влада.

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень