Петра Ліснічука перевели з реанімації

Зараз актор продовжує проходити курс лікування у нейрохірургії

На Заслуженого артиста України Петра Ліснічука після травми, отриманої під час вистави «Біла ворона», очікує ще довгий період реабілітації. Медики поки не роблять прогнозів щодо того, як скоро прихильники творчості відомого рівненського актора знову побачать його на сцені драмтеатру. Про це Радіо Трек повідомила невістка актора Олена Ліснічук. Вона, на щастя, повідомила й чимало обнадійливих фактів щодо стану актора. Так, Петра Ліснічука вже перевели з реанімації до нейрохірургії.

 

 

Його перевели з реанімації. Чи то наприкінці цього тижня, чи на початку наступного йому мають робити повністю всі обстеження. Це МРТ і так далі.

Саме детальне обстеження допоможе лікарям дати відповідь на запитання, чи потребує Петро Ліснічук операції на хребті. Нині ж він у свідомості, пересувається за допомогою спеціального візочка. Улюблений багатьма рівнянами актор цікавиться справами у місті та театрі, але моменту трагедії не пам‘ятає. Також не завжди впізнає рідних та знайомих.

Родина Ліснічуків вдячна всім, хто долучився до допомоги актору. До слова, скринька для збору коштів на його лікування встановлена у фойє облмуздрамтеатру.

Між тим, наступна вистава «Білої ворони» пройде у театрі 21 лютого. Завліт театру Ірена Боровець каже, що у виставі будуть відмінені усі небезпечні моменти. Тимчасово на роль, яку виконував Петро Ліснічук, кардинала Вінчестерського, буде введений актор Юрій Ширко.

Нагадаємо реквізити картки Приватбанк, куди можна переказати кошти на лікування та реабілітацію Петра Ліснічука

4149 4978 4200 2414 Ліснічук Олена

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень