![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Вона з’явилася до слідчого та пообіцяла, що буде сприяти слідству та допомагати травмованим дітям
Рівненські правоохоронці встановили особу жінки-водія, яка збила малолітніх дівчаток та зникла з місця події.
У ході досудового розслідування поліцейські встановили, що наїзд скоїв автомобіль марки «Сhevrolet Aveo», власником якого є мешканець Славути. Однак того дня за кермом автівки перебувала 39-річна жителька селища Квасилів Рівненського району.
Жінка вже з’явилася до слідчого, свою вину визнала повністю та пояснила правоохоронцям, що не впоралася з керуванням, однак буде сприяти слідству та допомагати травмованим дітям.
Нагадаємо, учора в обідню пору до поліції надійшло повідомлення, що на пішохідному переході на вулиці Міцкевича обласного центру водій легковика скоїв наїзд на двох малолітніх дітей та зник із місця пригоди. Десятирічних рівнянок із забоями ніг доставили до травмпункту Рівненської обласної дитячої лікарні та після надання медичної допомоги відпустили додому.
На місці події очевидці повідомили правоохоронцям, що автомобіль марки «Сhevrolet» блакитного кольору мав державний номерний знак Хмельницької області.
За цим фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України та розпочали пошуки винуватця ДТП.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК