Пів року без зарплати. Пікет під стінами ОДА (ФОТО)

Зібралися кілька десятків обурених працівників Козинського та Клеванського санаторіїв

Під стінами облдержадміністрації у Рівному пікет. Сюди приїхали працівники дитячого санаторію у Радивилівському районі. Вони обурені, адже не отримували зарплати з червня 2020 року.

Як пояснюють люди, відповідно до реорганізації й оптимізації Обласний дитячий багатопрофільний санаторій «Козинський» приєднали до Рівненського обласного спеціалізованого центру реабілітації дітей з органічним ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки та паліативної допомоги.  Останній заклад працює у Рівному, на вулиці Поповича.

Тож у зв’язку з реорганізацією частину працівників у вересні 2020 року взагалі звільнили.

Люди ж вважають рішення несправедливим й обурюються відсутністю зарплати. Наразі на місці події працює наш кореспондент. Як зреагують представники обласної адміністрації – стане відомо згодом.

Нагадаємо, сьогодні у Рівному відбудеться й сесія обласної ради, яка є власником Козинського санаторію.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень