Питання, яке не можна ставити на співбесіді, якщо не хочете її провалити

Адже так у роботодавця можуть виникнути хибні думки щодо ваших кар’єрних планів

Очільник кадрової компанії, яка працевлаштувала понад 10 тисяч працівників, Берт Бін дав пораду, що не треба запитувати у роботодавця під час співбесіди. Адже у людини, яка готова наймати вас на роботу, можуть виникнути неправильні думки щодо ваших планів.

І це питання:

Про баланс між роботою та особистим життям.

Там менеджери з підбору персоналу можуть подумати, що ви не зацікавлені, не готові поділяти цінності компанії, ненадійні або неготові працювати на повну на своїй посаді.

Знайти правильний баланс між роботою та особистим життям життєво важливо, але це глибоко особисте питання, яке має належати працівнику, а не роботодавцю. Ваш майбутній роботодавець не повинен диктувати вам, якими мають бути ваші межі, — каже Бін.

З'ясувати, який направду баланс між роботою й особистим життям у працівників компанії, можна іншими способами. Передусім відгуки працівників компанії на різноманітних сайтах. А можна й поставити інші, прийнятні запитання, відповіді на які допоможуть вам скласти власну думку.

Чи потрібно буде зв’язуватися зі мною в неробочий час?

Якщо так, то як часто?

 

Яка політика компанії щодо лікарняного або відпустки?

Відповідаючи на ці запитання, роботодавці обов’язково розкажуть правила, які існують у компанії, і так ви матимете чітку картину, що вас чекає. При цьому у роботодавця не буде сумнівів щодо вашої особистої відповідальності.

Джерело: dev.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень