Після осінніх канікул першокласники Рівного сядуть за нові парти

З третьої спроби освіти Рівного купили меблі першокласникам 

У листопаді фірма, яка виграла тендер та виготовлення шкільних меблів, має доставити усе в навчальні заклади. Заступниця начальника міського управління освіти Катерина Сичик повідомила, що

це вінницька фірма, яка гарантувала якість та вчасне доставлення товару.

Її обрали з третьої спроби.

- Вже укладений договір з організацією, яка виграла тендер. Це вінницька фірма. Вони нам пообіцяли, що за місяць вони виготовлять меблі та передадуть нам. Два рази тендер не відбувся, через недобросовісних конкурентів. А от третій тендер виграла ця фірма. На меблі для першокласників на це з міського бюджету витратили 4 млн 700 тисяч гривень, - додала Катерина Сичик.

Понад дві тисячі комплектів шкільних меблів передадуть навчальним закладам Рівного. Не купували меблів лише у Центр надії, Гуманітарну гімназію, «Престиж» та НВК «Колегіум». Бо вони на самостійному фінансовому балансі, і такі закупівлі проводять самі.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень