Час іде – кошти не освоєні: як Рівненщина готується до початку навчального року

Лишилося всього 1,5 місяця

Цьогоріч до нової української школи на Рівненщині піде 36 тисяч дітей. Близько половини з них - першачки, інші ж навчатимуться у другому класі. Крім того, за програмою НУШ вчитимуться і 3-класники чотирьох пілотних шкіл області.

З початком навчального року близько 18 тисяч першачків повинні сісти за нові парти в облаштованих класах. Як зазначив начальник обласного управління освіти Григорій Таргонський, на Рівненщині сформують 941 перший клас, тож всі закупівлі повинні провести вчасно.

На це в обласному бюджеті передбачили понад 36 млн грн. На місцях вже здійснюють закупівлі і поставки. Окремі школи вже встигли доставили частину обладнання, інші – поки лише працюють над цим.

Між тим, кошти спрямували на закупку дидактичних матеріалів, музичних інструментів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання та мультимедійного контенту. Втім, станом на 3 липня на місцях освоїли лише близько 11%.

На Рівненщині придбали обладнання для потреб НУШ на понад 4,1 млн грн, з яких: дидактичних матеріалів на 616 тисяч, сучасних меблів – на понад 2 млн та комп’ютерного обладнання на майже 1,5 млн грн, - зазначив Григорій Таргонський.

Нагадаємо, цього року загальний обсяг освітньої субвенції для нашої області склав 106 мільйонів гривень.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень