Чи встигнуть у Рівному підготувати класи за новими стандартами для першачків

Відповідно до вимог Нової Української Школи

Школи Рівного уже практично готові до нового навчального року. Усі необхідні роботи у закладах освіти уже проведено.

Найбільшої підготовки потребує простір для первачків, які навчатимуться за програмою Нової Української школи. За словами заступника начальника міського управління освіти і науки Катерини Сичик, частина тендерів уже відбулися:

Комп’ютерна техніка уже завезена до навчальних закладів. Зараз розвозимо дидактичні матеріали. А вже 1 серпня відбудеться тендер на закупівлю меблів для першокласників. Це не такі меблі як були раніше, а індивідуальні. Для кожного учня закуповують стіл і стілець.

Щодо забезпечення школярів підручниками, то їх обіцяють підготувати до 1 вересня. Міністр освіти Лілія Гриневич перебуваючи у Рівному зазначила, що підручники для 2 класу доставлять на місця до 15 серпня. Через оновлення програм ще друкують підручники з деяких предметів для 6 та 11 класів.

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень