Чи встигнуть у Рівному підготувати класи за новими стандартами для першачків

Відповідно до вимог Нової Української Школи

Школи Рівного уже практично готові до нового навчального року. Усі необхідні роботи у закладах освіти уже проведено.

Найбільшої підготовки потребує простір для первачків, які навчатимуться за програмою Нової Української школи. За словами заступника начальника міського управління освіти і науки Катерини Сичик, частина тендерів уже відбулися:

Комп’ютерна техніка уже завезена до навчальних закладів. Зараз розвозимо дидактичні матеріали. А вже 1 серпня відбудеться тендер на закупівлю меблів для першокласників. Це не такі меблі як були раніше, а індивідуальні. Для кожного учня закуповують стіл і стілець.

Щодо забезпечення школярів підручниками, то їх обіцяють підготувати до 1 вересня. Міністр освіти Лілія Гриневич перебуваючи у Рівному зазначила, що підручники для 2 класу доставлять на місця до 15 серпня. Через оновлення програм ще друкують підручники з деяких предметів для 6 та 11 класів.

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень