Чи обов’язково носити шкільну форму у навчальних закладах Рівного?

Запитають у батьків та директорів шкіл

Чи обов’язково носити шкільну форму у навчальних закладах Рівного – ще не вирішили. Нагадаємо, президент визнав не дійсним указ Леоніда Кучми щодо форми одягу у школах.

Від міністерства освіти відповідних роз’яснень ще не надходило.

А місцеві освітяни готові говорити про це з батьками, каже заступниця начальника міського управління освіти Катерина Сичик:

- Хочеться все-таки знати думку і батьківської громадськості, і самого міністерства. Також ми обов’язково спілкуватимемось з директорами шкіл. Якщо буде потреба врегулювати це питання на місцевому рівні – то звертатимемось до міського голови з прохання про відповідне розпорядження. Адже закон про місцеве самоврядування дозволяє нам вирішити усе на місцевому рівні. Але скажу відверто, батьки позитивно сприймали те, що усі діти одягаються однаково.

Раніше питання, чи носити шкільну форму, вирішували у закладах самостійно.

Щодо її вартості, то суми щороку зростають на кілька сотень гривень. Дехто з батьків — аби зекономити — шив дітям жакети, і окремо купував штани та/або спідниці. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень