Пішки з Рівного до Одеси хоче пройти рівненська письменниця (ФОТО)

Шукає компанію і спонсорів

Рівненська авторка детективів та містичних романів Ксенія Циганчук (на фото вгорі) задумала пройти пішки 700 км дороги від Рівного до Одеси. Пояснює, що надихнув її приклад лучанина, який уклав парі, що подолає пішки відстань із Луцька до Рівного за 8 годин, і зробив це.

Письменниця планує провести у мандрівці заплановану на вересень відпустку і здолати відстань до Одеси за 3,5 тижні. Зупинятися на ніч Ксенія Циганчук збирається у готелях, а де їх не буде – ночувати просто неба у наметі. Згодом свою мандрівку вона планує описати у новій книзі:

Думаю, що іншим буде цікаво дізнатися про таку мандрівку. І сподіваюся, що нова книга це буде не детектив, - каже вона. 

Досі Ксенія Циганчук такі великі відстані між містами не долала. Але кілька років тому 2 тижні мандрувала містами України:

Я приїжджала у кожне місто і від ранку до пізнього вечора обходила його пішки.

Про свій намір Ксенія Циганчук написала у Фейсбуці. Але рідні про це не знають, бо, каже письменниця, Фейсбук не читають. 

Наші новини у ТelegramНомер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень