Пірс Броснан розповів, кого бачить наступним Джеймсом Бондом

Він запропонував віддати роль Тому Гарді

Поки Деніел Крейг грає Джеймса Бонда востаннє, шанувальники «бондіани» по всьому світу гадають, хто ж займе його місце, адже в те, що одну з найуспішніших у світі франшиз прикриють, ніхто не вірить. Довгий час ходили чутки про те, що роль агента 007 може дістатися Тому Гарді, і у цієї версії є чимало фанатів. Наприклад, Пірс Броснан.

В інтерв'ю Event Magazine актор заявив, що хотів би бачити в ролі нового Бонда саме Тома Гарді. Нагадаємо, сам Броснан став п'ятим в історії Джеймсом Бондом, знявшись у чотирьох картинах: «Золоте око» (1995), «Завтра не помре ніколи» (1997), «І цілого світу мало» (1999) і «Помри , але не зараз» (2002). Його називають одним із найбільш вдалих втілень британського агента після Шона Коннері, тому думка Броснана, звичайно, цікавить шанувальників «бондіани». Продюсери франшизи поки не називають кандидатів на роль нового агента 007, але не виключають того факту, що вперше це може бути …жінка.

Нагадаємо, торік помер один із виконавців ролі Джеймса Бонда.

А на початку цього року експерти назвали найкрасивішого Джеймса Бонда.

 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень