ON-LINE

Експерти назвали найкрасивішого Джеймса Бонда

понеділок, 05 лютого 2018
А також найменш привабливого

Всі виконавці ролі агента 007

Згідно з принципом Золотого перетину, який вважається своєрідним естетичним каноном, вченим вдалося визначити найкрасивішого і найменш привабливого агента 007.

Методи комп'ютерного картографування обличчя і Золотого перетину, яким вимірювали красу ще в Стародавній Греції, дозволили встановити, що найпривабливішим Джеймсом Бондом в історії кінематографу став Шон Коннері, а найменш привабливим - Деніел Крейг.

Шон Коннері

Обличчя Шона Коннері зразка 1964 року, коли актор знімався в «Голдфінгері», збіглося з лініями ідеалу на 89,2%. У Коннері, якому на той момент було 34 роки, виявилося найбільш симетричне обличчя і геометрично досконале підборіддя.

На другому місці опинився Роджер Мур (88,8% збігу з ідеалом), на третьому Тімоті Далтон (86,5%), на четвертому Пірс Броснан (85,3%), на п'ятому Джордж Лезенбі (85,2%) і на шостому Деніел Крейг (84,2%).

Деніел Крейг

За давньогрецьким мірками краси зовнішність Крейга вважається грубуватою, занадто широке обличчя і ніс, а також тонкі губи не відповідають ідеалам Золотого перетину.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубився джек рассел тер'єр

    16 жовтня в районі села Бармаки згубилося цуценя породи джек рассел тер’єр з...
  • Загублено гаманець із документами

    В неділю, 14 жовтня, з 19.00 до 20.00 загублено гаманець із картками та посвідченням водія на...
  • Згубився пес

    В неділю, 14 жовтня, біля козацького табору «Гайдамаки» що на вул. Млинівській,...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного