Підроблені результати ЗНО анулювати неможливо

Український центр оцінювання якості освіти не має таких повноважень

Директор Центру Вадим Карандій повідомив, що навіть при виявленні фактів підробки результатів тестування, відсутня норма, що дозволяє Центру анулювати подібні результати:

- У нас немає правового поля для анулювання результатів тестування. Наразі сесії зовнішнього тестування минулих років закриті, і ми не можемо вносити зміни в їх результати.

З його слів, Міністерству освіти і науки необхідно усунути подібну суперечність. Зараз Центр оцінювання якості освіти лише передав результати перевірки з виявленими фактами порушень Генеральній прокуратурі.

Раніше повідомлялося, що Міносвіти і Центр установили факти втручання в результати зовнішнього тестування 2014-2015 років у 192 абітурієнтів.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень