ON-LINE

Аби заробити голови ДВК на Рівненщині закривали протоколи пізніше

понеділок, 22 липня 2019
А ще не правильно рахували скриньки та оформляли протоколи
Фото - Укрінформ

Випадків суттєвих затримок під час процедури підрахунку голосів на дільничних виборчих комісій на Рівненщині не фіксували. Спостерігачі обласного осередку «Комітету виборців України» так звітують про підрахунок:

- Традиційно деякі ДВК затягували процес, щоб «поставити остаточну крапку» на початку другої доби, тобто не 21, а 22 липня і мати два оплачувані робочі дні. Іншим способом було проставляння дати й часу складення протоколу наперед. Наприклад, у протоколі вказували час 00:05. А о 00:09 комісія вже здавала документацію в ОВК.

За даними «комітету», основною проблемою на етапі підрахунку голосів

були помилки при складанні протоколів про підрахунок голосів виборців на дільницях, що зумовило потребу у виготовленні уточнених протоколів.

Зокрема, в окрузі 153 – частина Рівного, Рівненський, Гощанський, Корецький, Острозький райони та Острог – на ДВК неправильно нумерували скриньки у протоколах.

- Спостерігачі організації неодноразово фіксували факти, як члени окремих комісій намагалися переписати виборчу документацію в приміщенні ОВК або поблизу нього. Для цього вони брали із собою печатку ДВК. Зокрема, такі випадки були в Рівному в ОВК 152 і 153. Також аби оперативно виправляти документацію, дільничні комісії не завжди заклеювали пакети з протоколами. Однак, на нашу думку, такі дії пов’язані, перш за все, з бажанням членів ДВК пришвидшити процес здачі документації. А не спробами сфальсифікувати результати виборів, — йдеться у повідомлення «Комітету виборців України».

Нагадаємо, у Сарнах жінка на дільниці влаштувала «кастинг» серед виборців.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Робота

    Робота. Ескаваторник. У Рівному. На будівництво. Висока оплата, постійна...
  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного