Аби виконати Гімн, дільниця поблизу Рівного відкрилася раніше (ФОТО/ВІДЕО)

На кілька хвилин

Дільниця № 561011, що у клубі селища Новий двір, розпочала роботу на кілька хвилин раніше.

Одразу після урочистого виконання гімну члени комісії дозволили виборцям голосувати. Утім, на годиннику було лише 7:58, повідомляють в РОГО «Комітет виборців України». 

Крім того, члени громадської організації виявили порушення й на інших дільницях. 

Зокрема, у с. Карпилівка Рівненського району (округ 153, дільниця № 560671) на дільниці взагалі немає інформаційних плакатів партій. Члени комісії кажуть, що в ОВК їм ці плакати не видали. На цій же дільниці спостерігач «КВУ» став свідком ситуації, коли за одним столом бюлетені видає один член ДВК замість двох, як це передбачено законом. Причина - інші члени комісії «пішли пити каву».

Не вистачає плакатів двох партій на дільниці в с. Обарів Рівненського району (округ №153, дільниця №560703). Члени комісії кажуть, що в ОВК їх просто не видали.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень