Правозахисник із Рівного склав присягу до Вищого антикорупційного суду (ФОТО/ВІДЕО)

Це - колишній юрист КВУ

Сьогодні в Україні запустили роботу Вищого антикорупційного суду (ВАС) та Апеляційної палати.

38 суддів склали присягу на урочистій церемонії за участю президента України Петра Порошенка. Серед них і рівненський адвокат та правозахисник Микола Глотов.

Суддів відібрали на спеціальному конкурсі, який відбувся за безпрецедентною для країни процедурою. 19 березня Вища рада правосуддя передала Президенту на затвердження кандидатури переможців конкурсу і гарант мав 30 днів, аби видати указ про їхнє призначення.

На фото Микола Глотов – праворуч

До речі, новопризначений суддя з Рівного Микола Глотов працював юристом у Рівненському Комітеті виборців України з липня 2006 року. Адвокатом він працює з 2011 року. У Рівному його запам’ятали завдяки відстоюванню інтересів пікетувальників під час протестів 2013-2014 року.

ВАС розглядатиме корупційні справи, які розслідує Національне антикорупційне бюро (НАБУ). Їм передадуть понад 200 справ, які нині перебувають у судах першої інстанції та в апеляції.

Варто відзначити, що західні партнери та МФВ наполягли, щоб вирішальне слово у відборі мала Громадська рада міжнародних експертів. До закону вписали спеціальну норму, яка передбачала, що міжнародні експерти фактично мали право вето щодо будь-якого кандидата. Так, на фінальних стадіях відбору експерти відсіяли 42 претендентів, щодо яких були великі застереження про доброчесність, репутацію та статки.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень