ON-LINE

Без електропостачання через реформу ризикує залишитися бізнес Рівненщини

п'ятниця, 19 липня 2019
Щоб не залишитися без енергоносія, варто уважно обирати постачальника

Підприємців Рівненщини попереджають про недобросовісних гравців ринку електроенергії, через яких бізнес будь-якої миті може залишитись без електропостачання.

На сьогодні у реєстрі вказано понад 200 ліцензованих суб’єктів, які постачають енергоресурс промисловим споживачам Рівненської області. Однак, вже троє з них оголошені банкрутами, а загалом по Україні таких понад 60, повідомляє «Рівнеобленерго».

У такому разі, згідно з законодавством, споживачі повинні підписати договір з постачальником «останньої надії» (далі – ПОН, ред.). І за світло доведеться платити на чверть більше, пояснює речник «Рівнеобленерго» Алла Ліхачова:

- Якщо споживач підписує договір про постачання із постачальником «останньої надії» (а в Україні – це «Укрінтеренерго») – це для нього означає суттєву переплату за електричну енергію, щонайменше, на 25% більше від ринкової ціни.

 

Таким чином підприємець, намагаючись зекономити, навпаки - значно переплатить. А у випадку якщо буде неспроможний оплачувати рахунки за електричну енергію взагалі може бути відключений від електропостачання.

Крім того, співпраця з ПОН може тривати не більше трьох місяців. Тож за останні кілька днів шестеро підприємців звернулися до РОЕК (Рівненської енергопостачальної компанії) з проханням відновити співпрацю з ними, стверджує директор Сергій Безсмертний.

За його словами, постачальники пропонували економію лише в 1 копійку на кіловат-годині, але за місяць – це 500-700 грн.

Зауважимо, реформа ринку електроенергії, згідно з якою промисловість може обирати постачальника, запрацювала з 1 липня. Тож підприємців закликають прискіпливо обирати компанію для співпраці.

Читайте також: Чи скасували «зонні тарифи» через запровадження ринку електроенергії – розповіли у «Рівнеобленерго»

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
  • Втрачено техпаспорт

    Втрачено техпаспорт на автомобіль FIAT FIORINO державний номер АВ1312 EI. Прохання...
  • Загублено чорну сумку

    В четвер, 2 липня, близько 16 години по вул. Макарова, 23, на зупинці громадського транспорту...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного