ON-LINE

Підприємці Рівненщини ризикують залишитися без пенсій

середа, 26 червня 2019
Через заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску

Управління Пенсійного фонду України в Рівненській області закликає представників малого і середнього бізнесу вчасно оплачувати єдиний соціальний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за себе як за підприємця у розмірі, не меншому за встановлений законом мінімум (у 2019 році –  918,06 грн).

При цьому, обов’язок сплати єдиного соціального внеску не залежить від факту отримання чи неотримання доходу від підприємницької діяльності.

В пенсійному фонді звертають увагу, що відповідно до внесених змін до законодавства про пенсійне забезпечення вагомого значення набув страховий стаж, тобто,  період, за який сплачувались внески на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Саме наявність необхідних років страхового стажу визначає право особи на пенсійне забезпечення.

Період, за який наявна заборгованість з єдиного соціального внеску, не зараховується до страхового стажу.

Станом на 01 травня 2019 року понад 10,5 тисяч фізичних осіб-підприємців області мали заборгованість зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в сумі  96,7 млн грн, а це – незарахований страховий стаж, що в подальшому вплине на майбутню пенсію.

Нагадаємо,  з 1 січня 2019 року для виходу на пенсію у віці 60 років необхідно мати 26 років страхового стажу. Кожного року кількість років страхового стажу, необхідних для призначення пенсії за віком у 60 років, буде збільшуватися на один рік та з 1 січня 2028 року становитиме не менше 35 років.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Робота

    Робота. Ескаваторник. У Рівному. На будівництво. Висока оплата, постійна...
  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного