Підприємства Рівного взяли участь у безкоштовному семінарі

Житловики та будівельники удосконалили свої знання щодо змін у законодавстві України про працю

Днями для представників підприємств житлово-комунальної та будівельної галузі Рівного провели безкоштовний семінар на тему «Актуальні питання щодо змін у законодавстві України про працю».

Учасники семінару заслухали та обговорили такі проблемні питання:

  • зміни в законодавстві України про працю;
  • внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.2015р. №105 «Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період»;
  • зміни в законодавстві, що регламентують порядок стимулювання роботодавців до працевлаштування громадян, які не можуть на рівних конкурувати в умовах сучасного ринку праці.

 

Загалом у заході взяли участь представники 67 підприємств Рівного, повідомили у Відділі інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень