Підліткам Рівненщини пояснюють, що таке булінг і як його зупинити

Щороку 67% українських дітей стають жертвами, кривдниками або свідками

Підліткам в області будуть пояснювати, як здолати агресивне ставлення до однолітків. Працівники управління юстиції та управління освіти розпочали інформаційну кампанію серед школярів.
 

Під час інформаційної кампанії працівники юстиції разом із вчителями проводитимуть уроки на тему протидії булінгу, позакласні виховні години для учнів шкіл, гімназій, ліцеїв області, працюватимуть із батьками під час проведення батьківських зборів та поширюватимуть інформаційні буклети з корисною інформацією, – розповідає начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук.
 

Відомо, що Україна входить у 10-ку європейських країн за рівнем поширеності булінгу серед 11-15 річних школярів. Щороку дві третини – 67% – українських дітей стають жертвами, кривдниками або свідками. За даними дослідження UNICEF 40% постраждалих від цькування взагалі ні з ким не ділилися проблемою і не зверталися за допомогою. 22% – вважають, що це нормальне явище.

Мін’юст пропонує покрокову інструкцію, як зупинити цькування у школах. Перші кроки для батьків, чиї діти постраждали від булінгу:

  • Звернутися до класного керівника, а в разі його/її неспроможності владнати ситуацію – до завуча або директора школи.
  • Найкраще написати і зареєструвати офіційну заяву, адже керівництво закладу освіти несе особисту відповідальність за створення безпечного і комфортного середовища для кожної дитини.
  • Якщо вчителі та адміністрація не розв’язали проблему – звертайтеся із заявою до поліції.
  • Якщо Вам необхідна правова допомога (юридична консультація, складання заяви, інших документів) – зверніться до Єдиного контакт-центру безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103 (цілодобово і безкоштовно в межах України).
  • Якщо дитині необхідна психологічна допомога - зверніться на Національну дитячу «гарячу лінію» для дітей та батьків з питань захисту прав дітей за номером 116 111.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень