12-річна дівчинка з Рівненщини прикрашає обкладинки восьми глянцевих журналів Америки

І ввійшла у двадцятку перспективних дітей-фотомоделей

Про це повідомляє ukurier.gov.ua .

12-річна Аліна Козакевич зі стародавнього Дубна навіть не очікувала на таку популярність:

Її фото прикрашають обкладинки вже восьми глянцевих журналів Америки!

Сталося це так.

Фотограф Інна Романюк шукала юну модель для фешн-зйомки з прикрасою з пір’я павича. 

Фотосесію влаштували в улюбленому місці багатьох рівнян — парку Лебединка.

А незабаром Козакевичі через Фейсбук натрапили на оголошення: американське видавництво шукало нові обличчя дітей-фотомоделей.

Взали й надіслали їм це оригінальне фото.

«Уже через півгодини нам відповіли, що його беруть до друку в глянець», — пригадує Аліна.

 

Це був Brand Model Magazine.

А наступного дня фото дівчинки прикрасило вже обкладинку й Rising Model Magazine, далі були інші журнали.

Тепер юна дубенчанка усміхається з восьми глянців, її фото вже є в американському календарі на 2019-й рік, і вона ввійшла у дванадцятку перспективних дітей-фотомоделей.

Тим часом на рідній Рівненщині Аліна приймає вітання і готується до перемоги в конкурсі «Перлинка Рівного», який відбудеться у вересні. 

Фото з сайту rivne.media

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень