Підгузки, присипки, ковдри новонародженим Рівненщини видаватиме держава

Всього добра на 5 тисяч гривень

З 1-го вересня всім породіллям у пологових будинках видаватимуть одноразову натуральну допомогу «пакунок малюка». Цей пакунок буде вміщати все те, що необхідно для перших місяців життя немовляти, і буде доповненням до грошових виплат при народженні дитини. Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.

Про пакунок говорили на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків під головуванням Юрія Благодиря.

Як зазначив керівник департаменту соціального захисту населення ОДА Олексій Шамак, орієнтовна вартість пакунка - 5 тис. грн.

До нього входитимуть: шапочки, пелюшки, підгузки, присипки, олійки, спеціальний матрац, два види ковдр тощо. Так, в ході засідання члени комісії погодили перерозподіл державної субвенції на придбання «пакунок малюка» у розмірі 28 млн 790 тис. грн.

Програма діє відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 року №512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень