Під керівником Рівненського пологового будинку захиталося крісло?

Певні зауваження до роботи Сергія Сулімовського є - підтвердив начальник міського управління охорони здоров’я

В соцмережах активно обговорюється питання можливої заміни головного лікаря Рівненського міського пологового будинку.

Зокрема журналіст Юрій Дюг написав, що Сергій Сулімовський може позбутися посади через те, що не спрацювався з новим керівником управління охорони здоров’я міста Віктором Іськівим.

Тут сорока на хвості принесла, що у Рівному хочуть звільнити головного лікаря Рівненського міського пологового будинку Сергія Сулімовського. Точніше, хочуть щоб сам написав заяву на звільнення. Мовляв, не спрацювався він з новим начальником міського управління охорони здоров'я Віктором Іськівим.

 

Головний чиновник від медицини Рівного підтвердив прискіпливу увагу до головного лікаря пологового будинку на вул.Медичній, зокрема через питання щодо господарської діяльності у закладі.

Віктор Іськів послався на нещодавні скарги на стан санвузлів і самого пологового у соцмережах. Проте, каже, поки що це лише на стадії розмов, а поняття "не спрацювалися" відкинув.

Особистого конфлікту, принаймні з мого боку, немає.Рішення щодо цього жодні не прийняті і чи будуть вони прийняті - також сказати не можу. Але розмови про це ведуться.

Також Віктор Іськів зауважив, що до роботи керівників інших медустанов Рівного у нього претензій немає. Тож і про кадрові заміни інших головних лікарів управлінням не розглядаються.

На сьогоднішньому засіданні Рівненської міської ради було вирішено: за результами наступного перерозподілу коштів від перевиконання бюджету таки виділити гроші на ремонт пологового і закрити це питання. Орієнтовно наступний перерозподіл має відбутися за результатами півріччя.

Адже раніше в інтерв’ю Радіо Трек головний лікар міського пологового будинку Сергій Сулімовський пояснив, що кошти на ремонт медзакладу (близько одного мільйона гривень) пообіцяли виділити депутати міської ради. Але так цього і не зробили. Цим Сулімовський і пояснював неідеальний стан деяких приміщень медзакладу.

Додамо також, що управління охорони здоров’я розглядає можливість переведення частини медперсоналу з акушерсько-гінекологічного відділення на вул. Драгоманова (Центр ПМСД "Центральний") у міський пологовий будинок.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень