Рівненські жінки народжують лише в компанії

За останні 25 років присутність батька на пологах стала обов’язковою

Сьогодні рівненський пологовий будинок, що на вулиці Медичній, відзначає свій чвертьстолітній ювілей. За 25 років існування у Рівненському пологовому будинку партнерські пологи стали практично обов`язковими.

Про це в ефірі Радіо Трек повідомив головний лікар закладу Сергій Сулімовський. Каже, що раніше вважалося, що чоловіки слабкі духом і пологи дружини переносять складно, однак після того, як в Рівненському пологовому будинку запровадили такий метод пологів, цей міф розвіяли:

 

 

- Це майже обов’язкова умова. Тому що пологи - це обопільний процес, це дитина не дише жінки, це дитина і чоловіка. В цей період треба як ніколи підтримка рідної близької людини. За останні років 5 напевно, не було чоловіка, який втратив свідомість.

 

Нагадаємо, що сьогодні у Рівненському пологовому з нагоди 25-річчя проходять урочисті заходи – за участю теперішніх і колишніх працівників медустанови. За чверть століття з допомогою лікарів цього закладу на світ з`явилося близь 50 тисяч рівнян.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

У маршрутці занйшли документи Катерини Ільчук

У маршрутці №57 знайдено пакет документів виданих на прізвище Катерини Ільчук. Власниця може звертатися  за номером

Більше оголошень