Під час нересту на Рівненщині водойми охоронятимуть оперативні штаби

В області їх створено шість

1 квітня на водоймах Рівненщини розпочинається нерестовий період. Для ефективного забезпечення охорони водойм у цей час було сформовано шість спеціальних штабів. У Млинівському, Зарічненському, Сарненському районах, у с. Хрінники Демидівського району, а також у м. Рівне та у м. Вараш штаби вже зараз готуються до початку патрулювання.

Ці штаби охоронятимуть водойми та реагуватимуть на можливі випадки незаконного вилову риби, повідомляє Управління Держрибагентства у Рівненській області.

В склад оперативних штабів крім інспекторів рибоохорони входять і представники товариства мисливців та рибалок, члени рибальсько-мисливського клубу, представники клубу підводного спорту, громадські інспектори рибоохорони та інша профільна громадськість.

Рибоохоронний патруль Рівненщини запрошує представників профільних об’єднань та громадськість долучитися до оперативних штабів, телефон «гарячої» лінії: (0362) 63-39-32 або (093) 263-39-32.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень