Петиція про зміну керівника стерилізаційного центру рекордно швидко набрала 300 голосів

Усього за два дні

Змінити керівника стерилізаційного центру, який діє при КАТП 1728, вимагають зоозахисники Рівного. Відповідну петицію зареєстрували на сайті міської ради у вівторок, 16 квітня.

Активісти хочуть, аби міський голова ініціював з цього приводу громадські слухання.

Усього за два дні петиція набрала необхідну кількість голосів. Автор звернення волонтерка Світлана Сидоренко нарікає, що керівник комунального закладу Наталя Ющук безвідповідально витрачає бюджетні кошти і не виконує покладених на Центр задач.

З цим погодилися, щонайменше, три сотні рівнян, які підписали петицію.

Тепер залишилось дочекатися відповіді міського голови. Нагадаємо, раніше він рекомендував зоозахисникам створити громадську організацію, в оренду якій можна було б передати стерилізаційний центр.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень