Петраков «підкорив» ірландців у турі Ліги націй. Яким був супергол

Мабуть, успіх повернув борг за офсайд у Довбика!

У середу, 8 червня, у черговому матчі Ліги націй зустрілися збірні Ірландії та України. Суперники групи B1 зіграли в Дубліні і спромоглися всього на один гол. Але подій у цій грі все одно вистачало.

Головний тренер української збірної Олександр Петраков на тлі важкого графіка вдарився в експерименти.

За останній тиждень це вже третій матч для команди (до Ірландії було дві гри за вихід на ЧС-2022), а враховуючи проблеми з формою та загальне емоційне тло, грати тим самим складом було неможливо.

Петраков змінив схему з 3-4-3 на 4-3-3 і зробив безліч кадрових перестановок.

Матч розпочався не за сценарієм України. Ірландці з перших хвилин стали душити суперника на пресинг.

На 4-й хвилині це мало не призвело до голу – воротар Андрій Лунін вирішив грати низом і обрізався.

Тиск тривав близько 10 хвилин і весь цей час українці не могли перейти центральну лінію.

У ірландців за всієї одноманітності атак виділявся Чидозі Огбене.

Це той самий хлопчина, який у березні оформив «гол+пас» у матчі з грізною Бельгією і приніс Ірландії сенсаційну нічию.

Ось і цього разу всі атаки йшли крізь нього.

Після потужного старту ірландці взяли час перепочити й дали супернику свободу. Українці цим з радістю скористалися і стали сміливіше атакувати. Проте вони (втім, як і в ірландців) були явні проблеми з останнім пасом. Тому здебільшого атаки закінчувалися невдалими ударами.

Показовий момент стався на 29-й хвилині: Сергій Сидорчук міг виводити партнера віч-на-віч, але влучив у захисника.

На 37-й хвилині українці забили супергол. Тарас Качараба відтіснив суперника і з льоту зарядив у далеку дев'ятку.

Але, як і в матчі з Уельсом, успіх обличчям не повернувся - Артем Довбік за кілька секунд до удару був в офсайді.

Другий тайм розпочався з курйозного гола. Віктор Циганков навісив зі штрафного, але його подача несподівано перетворилася на удар. М'яч не торкнувся ні захисників, ні нападників, а воротар Ківін Келлехер до такого повороту подій виявився не готовим.

Після голу більшу частину другого тайму команди не особливо активно обмінювалися атаками, але на 79-й хвилині ірландці все ж таки створили по-справжньому гольовий епізод. Капітан Шейн Даффі пробив головою з такою силою, якою не кожен ударить ногою. Лунін насилу зреагував, і м'яч влетів у перекладину. Дуже близько було до гола, але успіх знову опинився на боці українців.

Подальші спроби ірландців також ні до чого не спричинили.

Забивати можна було на 4-й доданій хвилині, але удар Даффі через себе припав у захисника, а після добування м'яч відлетів над перекладиною.

Українці ж відійшли до своїх воріт і за останні 10 хвилин провели лише пару контратак. Але гол їм був і не потрібний. 0:1.

Якщо підсумувати, до останніх хвилин невелика перевага була на боці збірної України. Команда Петракова більше володіла м'ячем, трохи більше та трохи краще била. А коли суперник забрав ініціативу – утримала переможний рахунок. Ірландія ж програла другий матч у Лізі націй поспіль.

Нагадаємо, цього місяця збірна України також проведе зустрічі з Вірменією (11.06) та повторний з Ірландією (14.06).

До слова, за свою історію Україна та Ірландія зустрічались вперше.

Джерело: Чемпіонат

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4