Перший літак на Хургаду з Рівного вилетів

Щоправда із затримкою у 20 хвилин

Як нам вдалося з'ясувати у директора Рівненського аеропорту Ігоря Насинюка, перший літак з нашого аеропорту на Хургаду вилетів о 15:10.

Затримка вильоту склала 20 хвилин з причин авіакомпанії "Bravo", адже за словами Ігоря Насинюка, в нашому аеропорту літак приземлився сьогодні на 20 хвилин пізніше від запланованого часу. 

Відомо, що у ці хвилини відбуваєтсья реєстрація і на авіарейс до єгипетського Шарм-ель-Шейху. Цей вильот заплановано на 16:40. 

Прикметно, що усі місця на обидва літаки були розкуплені повністю. Серед туристів не тільки рівняни, але й жителі області. Також нам відомо, що з Рівного сьогодні на відпочинок відправляються навіть жителі Херсону, які купили тур з вильотом з Рівного. Також на червоне море з нашого міста поїхали і жителі сусідніх Хмельницького та Львова. 

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень